Strategický nákup na LinkedIn

Chtěli jsme pro Vás místo, kde budete moci diskutovat, ptát se, přít se, chlubit se, prostě prostor pro debatu o všem, co se týká nákupu, nákladů, zkušenostmi s komoditami a dodavateli, ale i s kolegy ve firmě. Toto místo bude kromě placeného kurzu Procurement academy další komunikační platforma pro skupinu profesionálů z oblasti nákupu.

To místo vzniklo 29.9.2014 a jde o skupinu Strategický nákup na LinkedIn ⇒ najdete ji zde.

Důležité je, že nechceme vytvořit „jen“ společnost nákupčích. Zveme do skupiny nejen kolegy z nákupu, ale také jejich šéfy, majitele firem, interní zákazníky, dodavatele a prodejce. Pojďme si vyměňovat zkušenosti, pojďme dát prostor managementu, aby říkal, co od nákupu očekává, vysvětlujme internímu zákazníkovi, jak mu můžeme pomoct, nechme dodavatele, ať nám řeknou, jak vidí vztahy se zákazníky i nákupčími oni. A vysvětlujme, čím je dobrý nákup prospěšný pro všechny zmíněné.

Děkuji prvním 29 členům skupiny, kteří se zaregistrovali v prvních 6-ti hodinách existence skupiny ve večerních hodinách dne založení.

Věřím, že počet poroste, a že tomu pomůžete i Vy, kteří pozvete své kolegy se slovy „… pojďte se podívat, jak ten nákup řeší jinde, ať Vám to nemusím říkat jen já…“.

A pevně doufám, že příspěvky do skupiny budou různorodé a hlavně Vaše. Proč byste měli strávit svůj čas psaním příspěvků? Jednak máte možnost diskutovat témata, která Vás zajímají, a chcete vědět názory ostatních, nebo naopak budete Vy ten opinion-maker a budete ovlivňovat, kam se nákup u nás bude vyvíjet. A nezapomeňte také na to, že publikování pomáhá budovat renomé jednotlivce – a to jak mezi kolegy v oboru, tak mezi headhuntery. Držím nám všem palce, ať Strategický nákup splní Vaše i naše očekávání.

Pěkný den všem přeje

Tomáš Koutek

www.KRCpartners.com

RSS Google+ YouTube LinkedIn O nás Kontakty Reference