O nás

Poradenská společnost KRC partners s.r.o. byla založena v létě 2011. Svým klientům přináší finanční i časové úspory v současné době osmičlenný tým odborníků. Rosteme s našimi klienty.

Naše služby najdete pod produktovými logy v dolní části homepage.

Jsme profesionálové v nákupu. Je pro nás důležité, aby si naše služby klient objednal i příště, ne maximalizace našeho zisku v daném obchodním případu. Proto dbáme na to, aby:

  • klientovi dávala spolupráce smysl i další roky po jejím ukočení
  • naše práce znamenala pro klienta jen minimum časového zatížení – nejsme ti, kdo by nechal klienta vše udělat, a pak něco naházel do nějakého SW a tím považoval svou práci za hotovou
  • naše služba nekončila zasmluvněním dodavatele, nebo prodejem SW. Ptáme se klienta během doby, kdy dostává od vybraného dodavatele plnění a používá naše aplikace, jak mu to jde a případně pomáháme s tím, aby byl maximálně spokojený
  • měl od nás klient komplexní služby v nákupu. Proto stále připravujeme nové služby a produkty jak ve strategickém, tak operativním nákupu a vzdělávání nákupčích.

Každému klientu a každému projektu se osobně věnuje jeden z partnerů společnosti, na kterého máte možnost se kdykoli obrátit.

RSS Google+ YouTube LinkedIn O nás Kontakty Reference