E-book “Nakupujte ve firmě dobře

Máte nákupní odd., funguje dobře, ale chcete vidět, jak to dělají jinde?
Máte pocit, že by se dalo něco vylepšit a chcete se inspirovat?
Nákupní oddělení u Vás není a přemýšlíte jestli / jak ho postavit?

Všechny naše zkušenosti, které jsme zažili, Vám podáváme v e-booku “Nakupujte ve firmě dobře”. Přečtete si, jak nastavit odpovědnosti ve firmě a nákupní postupy tak, abyste nakupovali dobře (tedy kvalitně, včas a za dobrou cenu na trhu), vše bylo dostatečně kontrolováno, ale zas abyste si na sebe nevytvořili administrativní bič, který každého naštve a sám o sobě je drahý.

E-book “Nakupujte ve firmě dobře” stojí 8.950,– Kč. Chcete vidět, jestli stojí za to? Po přihlášení si můžete bezplatně stáhnout “Nakupujte ve firmě dobře – komentovaný obsah”. Dozvíte se, co od samotného e-booku očekávat. Pokud pro Vás dává smysl investovat do našich zkušeností, vyplňte prosím dole závaznou objednávku.

Stáhněte si “Nakupujte ve firmě dobře – komentovaný obsah” , abyste nekupovali zajíce v pytli.

A víte co je na tom nejlepší?

Už jste také jako my kolikrát slyšeli “tyhle doporučení procesů jsou jen vytištěné papíry, které skončí v šuplíku a nic se ve sklutečnosti nezmění”? Často drahé konzultační firmy takové prezentace dodají, ale management je buď nechce, nebo neumí implementovat, nebo to pro ně není priorita č.1 a prostě na to nezbyde jejich kapacita.

My děláme jen nákup a nic jiného. A věříme, že jsme dobří. Proto pokud chcete, analyzujeme Vaše vlastní procesy a zlepšení na míru Vám po odsouhlasení i naimplementujeme. A budete-li chtít, dodáme i nástroje na řízení nákupu.

A tím to nekončí – ještě rok budeme s Vaší firmou nákup sledovat a zajistíme, že “chytré papíry” budou uvedeny v praxi a začnou opravdu fungovat.

A jen aby bylo jasno – implementaci i nástroje pořídíte i jinde než v KRC partners. To abyste si nemysleli, že e-book je reklama na naše produkty a služby. Kromě našeho jména v zápatí tam o naší firmě nebudete číst nic.

Ale věříme, že budete číst rádi. Těšíme se také na Vaše komentáře, zkušenosti, polemiku, co Vám tam tematicky chybí.

Budeme e-book doplňovat a rozšiřovat – každý, kdo si ho koupí, dostane zdarma další vydání ještě po tři roky.

RSS Google+ YouTube LinkedIn O nás Kontakty Reference