KRC iTender

Aplikace, která Vám uspoří peníze, čas Vašich nákupčích a strategický nákup bude více transparentní.

KRC iTender je e-procurement SW nástroj, který ocení střední a větší společnosti. Co jim přinese?

  • vše v jednom místě – přístup do probíhajících i uzavřených výběrových řízení
  • nástroj, kde tendr vyhlásíte, komunikujete s dodavateli a soutěžíte nabídku – vše je podrobně mapováno a můžete zpětně zjistit, jak kterýkoli krok proběhl
  • úsporu peněz – vyjednávání o nabídce formou e-aukce, ale i prosté poptávky, je velmi efektivní, pokud se dobře použije v procesu tendru
  • úsporu času nákupčích – dovedete si představit, že byste dnes počítali něco bez Excelu nebo jiného tabulkového procesoru? Kdo by dnes něco počítal na kalkulačce a papíru? A proč dělají Vaši nákupčí rutinní práci jako zadání, komunikaci s dodavateli a porovnání nabídek po e-mailu, ručně dělaných tabulkách a archivují na sdílených discích nebo ještě hůře tisknou závěry a ukládají do šanonů?

A je to jednoduché! SW neinstalujete, přístup je přes internet prohlížeč. A naučíte se to včetně strategie jak vyjednávat e-aukcí za pouhé 4h. Navíc máte vy i dodavatelé naši podporu na telefonu a chatu.

A navíc – pomůžeme Vám s kompletním výběrovým řízením, nebo jeho částí vázanou na e-aukci. A nebo s implementací e-procurementu do procesů nákupu VAší firmy.

Jsme totiž profesionálové nákupčí, ne “administrátoři e-aukcí”. Pokud Vám tedy někdo nabízí “e-aukce”, pak zvažte, co vše dostanete a co budete muset dělat sami.

RSS Google+ YouTube LinkedIn O nás Kontakty Reference