Kontakty

KRC partners s.r.o.
Na Dolinách 150/4
147 00 Praha 4
Česká republika

IČ: 24147591
DIČ: CZ24147591

Telefon: +420 224 284 075
KRC@KRCpartners.com
www.KRCpartners.com
www.KRCiTender.com

Podpora aplikací je tu pro Vás
po – pá: 8.00 – 17.00 h

Hotline KRC iTender
+420 224 284 074
hotline@KRCpartners.com

Hotline proAukce
+420 224 284 077
podpora@proAukce.com

Lidé v KRC partners

Tomáš Koutek

Partner a jednatel

Mobil: +420 731 135 323
Email: Koutek@KRCpartners.com
Profil na LinkedIn

15 let zkušeností s nákupem a 15 let stále slyším “to nepůjde proto a proto”. A navíc argumenty stále stejné, málo inovativní :). Hledám cesty, aby to šlo – a ono to pak vždy funguje! Hrát čestně a fér je pro mne motto v životě, nejen v nákupu.

Lubomír Celar

Partner a jednatel

Mobil: +420 604 298 255
Email: Celar@KRCpartners.com
Profil na LinkedIn

Instinkt „ušetřený desetník je vydělaný desetník“ mi pomohl během 25 let postavit z ničeho 5 inovativních firem. Dvě (zatím :) ) se staly součástí NASDAQ korporace. Dělám byznys tam, kde ctí Gentleman agreement.

Milan Hegyi

Obchodní manažer

Mobil: +420 777 110 427
Email: Hegyi@KRCpartners.com Profil na LinkedIn

„Kde je vůle, tam je cesta“ V duchu tohoto motta žiji i pracuji a oboje mě opravdu baví :)

Monika Jakubcová

Obchodní manažerka

Mobil: +420 778 768 364
Email: Jakubcova@KRCpartners.com Profil na LinkedIn

Za dobrý obchod považuji takový, který vede ke spokojenosti obou stran. Proto k zákazníkům vždy přistupuji zcela individuálně, abychom dle aktuálních potřeb zvolili to nejefektivnější řešení dané situace. Za nejcennější považuji vzájemnou důvěru.

Peter Bonk

Konzultant

Mobil: +420 601 384 736
Email: Bonk@KRCpartners.com
Profil na LinkedIn

Jedine ak je záujem tvojich obchodných partnerov predmetom tvojho záujmu môže byť tvoj záujem predmetom toho ich. Keď sa zamyslím: "V živote som nevyhrával ako najrýchlejší v cieli, len som pokračoval, keď to iní vzdávali. – No a často som bol aj prvý :D."Ale koniec teórie vážený: … SHOWTIME!

Blanka Štulíková

Konzultantka

Mobil: +420 777 060 809
Email: Stulikova@KRCpartners.com
Profil na LinkedIn

ŠETŘIT, neznamená omezovat nebo se uskromňovat, šetřit znamená OPTIMALIZOVAT. Baví mě nalézat nové možnosti a řešení pro vaše potřeby. Ve spolupráci vidím budoucnost. Mám za sebou 30 let praxe v oblasti odběratelsko-dodavatelských vztahů, obchodu a nákupu. Zkuste mi říci vaše představy a potřeby, zkusím najít lepší cestu i pro vás.

Robin Jančařík

Produktový manažer

Mobil: +420 797 978 243
Email: Jancarik@KRCpartners.com
Profil na LinkedIn

Když do práce, tak s úsměvem a nejlépe na kole :) To co dělám, se snažím dělat na 100 %.Někdy řeším moc velké detaily, ale snažím se krotit. Oceňuji férovost a upřímnost lidí kolem sebe.

David Kefurt

Klientská podpora

Mobil: +420 778 478 849
Email: Kefurt@KRCpartners.com
Profil na LinkedIn

Spokojení uživatelé našich aplikací to je můj cíl. V rámci klientské podpory se vždy snažím řešit dotazy, připomínky a problémy našich klientů v co nejkratším čase a k jejich plné spokojenosti.

Další kolegy můžete kontaktovat přes firemní pevnou linku: +420 224 284 075

RSS Google+ YouTube LinkedIn O nás Kontakty Reference