KNOW HOW TRANSFER

Procurement Academy – sdílení best practice a vzdělávání v oblasti procurementu

  • Vzdělávejte se

Možná znáte píseň od Boba Dylana „The Times They Are A Changin'“ Je to již přes 50 let co tato píseň poprvé zazněla, ale její myšlenka je nesmrtelná. Časy se mění a svět se vyvíjí a to čím dál tím rychleji. V oblasti procurementu to platí obzvlášť. Kdo nechcete usnout na vavřínech, ale posouvat a zlepšovat výsledky a přínos svého nákupu, vzdělávejte se. Nabízíme Vám naši Procurement Academy.

  • Vzdělávejte zaměstnance

Slovo „společnost“ může mít několik významů. Jeden význam je synonymum pro „firma“ , druhý význam je společnost ve smyslu lidé žijící na nějakém území. Cítíte tam tu souvislost? Jde hlavně o lidi! Ať jste malá, nebo velká firma, tvoří Vás právě Vaši lidé, zaměstnanci, kolegové. Čím větší bude know-how Vašich lidí, tím spíše přijdou s nějakými nápady, jak více ušetřit, jak dosáhnout lepších výsledků, jak více pomoci Vaší společnosti.

  • Sdílejte vaše znalosti s ostatními

Jste na pomysleném „Olympu“ procurementu? Ostřílený profesionál, který se vyzná v trendech, ví co a jak dělat a kreativně vymýšlí nová efektivní řešení? Určitě jste jím nebyli vždy. A vzpomeňte si, jak by Vám tenkrát pomohlo, kdybyste měli některé informace dříve? Kolika zbytečným problémům byste předešli? Někdo se možná usměje a půjde svou cestou dál, ale někdo, a my věříme, že takových Vás je mnoho, máte potřebu sdílet své zkušenosti a know-how a tím pomáhat lidem, na jejichž místě jste před nějakou dobou byli i Vy. Chcete-li se podělit o svůj příběh a know-how, kontaktujte nás.

Pomáháme vašemu byznysu

  • Máte-li co říci přijďte se do diskuzní skupiny Strategický nákup LINKEDIN nebo podpořte Procurement Academy (nabídněte pomoc a téma)
  • Souhrn zajímavých temat a článků „archiv“:

KRC zpravodaje

Články

Videa

E-book

RegistracePole označená hvězdičkou jsou povinná. Odesláním registrace souhlasíte s VOP
RSS Google+ YouTube LinkedIn O nás Kontakty Reference